اللهم اشغل الظالمین بالظالمین

 

دعایش همیشگیش این بود: اللهم اشغل الظالمین بالظالمین. اما این دوست عزیز هرگز تصور نمیکرد روزی فرا رسد که مقامهای مثلا مسئول سطح اول مملکت اینچنین پنبه یکدیگر را در صحن علنی مجلس بزنند و پرده از سر مگوی آقایان اندکی کنار زده شود! شاید عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!!

 

ریخته شدن پته برخی از مسئولین دلسوز توسط برخی دیگر از آنها که چندی بود در لفافه و غیرعلنی آغاز شده بود وارد فاز علنی و آشکار خود شد و چشم و گوش مردم به تصاویر و الفاظ مجادله روشن شد!! کار به جایی رسیده است که گویی تحقیر، انتقاد بیشرمانه و توهین بین آقایان تقسیم شده و روزی نیست که کسی بد دیگری را نگوید و مملکت آرام باشد!! یاران غار و دوستان گرمابه و گلستان دیروزی تبدیل به دشمنان قسم خورده امروزی شده‌اند و پیمان بسته‌اند نگذارند غیر از خدشان دستی دیگر به سوی بیت‌المال مسلمین دراز شود. دلیل بغض و حمیت آقایان در دک کردن و به زندان انداختن اصلاح‌طلبان از نهادهای حاکمیت اکنون مشخص شده است. دعوا نه بر سر ارزشها و دین و مردم بلکه بر سر قدرت و ثروت بیکرانی است که آقایان آن را ارث پدری خود میدانند و مردم تنها گدایانی هستند که گوشه‌ای از آن را بعنوان صدقه دریافت میکنند. بقیه امور مهم و اصلی (که به حق بسیاری از آنها در قانون اساسی پیش بینی و ذکر شده است) باد هوا! آزادی کیلویی چند؟!

 

داد مظلومیت احزاب و گروههای اصلاح طلب که نگران دخالت و نفوذ سپاه و نهادهای نظامی امنیتی در ارکان اصلی نظام منجمله انتخابات مجلس و ریاست جمهوری بودند و گوش شنوایی نمیافت اکنون و در کمال تعجب از دهان رییس جمهور خارج میشود و ایشان منتقد برخی اقدامات فراقانونی سپاه شده‌اند!! از سویی نماینده ولی فقیه در سپاه رییس جمهور را به بنی صدر تشبیه میکند و وظیفه ذاتی سپاه را در قبال انتخابات ریاست جمهوری "مهندسی معقول و منطقی انتخابات" عنوان می کند و می گوید:«سپاه تنها چارچوب‌ها و معیارها را تبیین می‌کند و این به معنای دخالت در انتخابات نیست بلکه وظیفه ذاتی ما "مهندسی معقول و منطقی انتخابات" است» و از سویی دیگر رییس جمهور که برخی اطرافیانش در انتخابات نظام مهندسی رد صلاحیت شده‌اند میگوید: «این نهاد یک نهاد صنفی است و متعلق به جامعه درمانی کشور است و نباید نهادهایی که در آن مسئول نیستند در آن دخالت کنند به خصوص نهادهای امنیتی، اطلاعاتی سپاه و اطلاعاتی غیرسپاه»

 

نگرانی آقایان از چیست که اینگونه در برابر هم شاخ و شانه میکشند؟؟ آیا مشکل با پایان رسیدن عمر نشستنشان بر سر سفره بیت المال است؟ براستی دغدغه و نگرانی مسئولین ارشد نظام چیست ؟ آیا هنوز دم زدن از دین، ارزشها و خون شهدا برای کشاندن مردم بدنبال نظام کفایت میکند؟؟ آیا هنوز حرفهای صد من یک غاز آقایان خریدار دارد؟ دم خروس شیفتگان قدرت و ثروت بدجوری بیرون زده است.

/ 2 نظر / 26 بازدید
یه دوست

بدون خرید CD یا سرمایه گذاری از اینترنت درآمد کسب کنید حداقل 500 هزار تومان در ماه کاملا قانونی ( شرکت ثبت شده ) 7 سال سابقه

تویتت

حمید جان به قول یکی از دوستان بصیرت نداری هااااااااااااااا عزیزم، اگر فلانی ثروت بیت المال را بر گرده گرفته است، هدفش حقظ اسلام است اگر خدای ناکرده روزی، خاتمی اساس بر باد دهد. آن روز قرار است فرزندان این غارتگران، بیایند و از دین من و شما دفاع کنند آنهم چه دفاعی کاپیتالیستی اینجوریاست دیگه نه؟ وای که چه غارتها نشد و نمی شود... اصل 44 هم یک رسوایی است در ناچاری برخی بزرگان بماند بماند